Wintertrainingsschema
2-12-2019  | 
Het trainingsschema voor de winter is klaar! De doordeweekse trainingen zijn met de veldteams en op het veld en de weekendtrainingen met de zaalteams in de Brede School!

Voor de trainingen in de Brede school zie de bijlage (dit schema kan helaas niet in het trainingsschema van de website opgenomen worden omdat die per blokken van 15 min gaat)!

Let op schema is wat aangepast!













Trainingsschema winterperiode 2019-2020



Vanaf 1 december 2019






Maandag Veld 1A     Veld 1B  



Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer



18:00 - 19:00 JB1 Margriet 18:00 - 19:00    



19:00 - 20:00 MA2 Margriet 19:00 - 20:00    



20:00 - 21:30 JA1 Margriet 20:00 - 21:00 Heren 2  












Dinsdag Veld 1A     Veld 1B  



Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer



18:00 - 19:00

18:00 - 19:00 MD3 Reeuwert



19:00 - 20:30 MB1 Sander 19:00 - 20:00 MC2  Reeuwert



20:00 - 21:00     20:00 - 21:00    












Woensdag   Veld 1A     Veld 1B     Veld 2A  

Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer

17:00 - 18:00     17:00 - 18:00     17:00-18:00    

18:00 - 19:00 M8E1 Liset 18:00 - 19:00 MD1 Jur 18:00-19:00 mixD1 Joyce

19:00 - 20:00 MC1 Tom 19:00 - 20:00 MB2 Reeuwert 19:00 - 20:00 MA1 Joyce

20:00-21:00 Veteranen   20:00 - 21:00

     










Donderdag   Veld 1A     Veld 1B    


Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer  


18:00 - 19:00     18:00 - 19:00 MD2 Eline  


18:30 - 20:00 MB1 Sander 19:00 - 20:00 MC2 Eline & Robin  


20:00 - 21:00 JA1 Sander 20:00 - 21:00 JB1 Jelle  











Vrijdag Veld 1A     Veld 1B     Veld 2A  

Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer

17:00 - 18:00 M6E1 Eva 17:00 - 18:00 J6E2 Sophie & Joris 17:00-18:00 mixF1 Eline + Rosalia

18:00 - 19:00 MB2
Eva & Jur
18:00 - 19:00 M8E2
Nina & Lotte
18:00-19:00 J6E1 Irene + Rosalia

19:00 - 20:00

19:00 - 20:00 MA1 Joyce      










Zaterdag zaal Even weken     Oneven weken  



Tijden Team Trainer Tijden Team Trainer



09:00 - 09:50 M8E2 Merijn 09:00 - 09:50 MC1 Kaj + Eelco



09:00 - 09:50 mixF1 Rosemarie & Irene
09:50 - 10:40 MA2 Margriet



09:50-10:40 MD3 Rosemarie & Irene 10:40-11:30 JB1 Margriet



10:40-11:30 mixD1 Rosemarie & Irene 11:30-12:20 JA1 Sander



11:30-12:20 MA1 Joyce 12:20-13:10 MB1 Sander



12:20-13:10 MD1 Michiel + Eline 13:10-14:00 M8E2 Merijn



13:10-14:00 MD12 Eline 13:10-14:00 Benjamins Meerle & Robin



14:00-14:50 MB2 Eline & Robin 14:00-14:50 mixF1  












Zondag zaal Even weken     Oneven weken  



Tijden team trainer Tijden team trainer



11:00 - 11:50 Benjamins Robin & Meerle 11:00 - 11:50 M6E1 Eva



11:00 - 11:50 M6E1 Eva 11:00 - 11:50 M8E1 Geert + Oskar



11:50-12:40 M8E1 Geert + Oskar 11:50 - 12:40 J6E2 Jur



11:50-12:40 J6E2 Jur 11:50-12:40 J6E1 Michiel P



12:40-13:30 J6E1 Michiel P 12:40-13:30 MD23 Liset & Norah



13:30-14:20 MC12 Reeuwert 13:30-14:20 MC2 Reeuwert



14:20-15:10 MB12 Reeuwert 14:20-15:10 Aanvragen bij hoofdtrainer  












Zondag Veld 1        



Tijden team trainer Tijden team trainer



10:00 - 11:00 Trimhockey Margriet + Eva + Emma      




Bijlage: Opzet trainingsschema zaalseizoen 30-11-19(1).xls

terug naar vorige scherm
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda