Jongens A1

Teamfoto


Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 mei 15644 Hockeyclub SCHC JA2
115
uit route
16 mei 15761 MHC Soest JA1
14:00 thuis Veld 1
30 mei 15857 DHV JA1
14:00 thuis Veld 1
6 jun 15952 HC Zwolle JA1
75
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Soest JA1 5 12 4 0 1 23 12 0
2 Fletiomare JA1 5 10 3 1 1 27 10 0
3 SCHC JA2 5 10 3 1 1 21 5 0
4 Deventer JA1 5 9 3 0 2 11 8 0
5 Hilversum JA1 5 7 2 1 2 13 8 0
6 Zwolle JA1 5 6 1 3 1 6 7 0
7 Amersfoort JA1 5 3 1 0 4 18 12 0
8 Westerkwartier JA1 5 0 0 0 5 2 59 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort JA1Deventer JA1Fletiomare JA1Hilversum JA1SCHC JA2Soest JA1Westerkwartier JA1Zwolle JA1
Amersfoort JA1   2-3 13-1 1-2
Deventer JA1 4-1   2-1 2-0
Fletiomare JA1   3-2 3-4 16-0
Hilversum JA1 3-2   1-1
SCHC JA2 2-0   6-2
Soest JA1 2-1 3-1   12-1
Westerkwartier JA1 0-7 0-11  
Zwolle JA1 2-2 1-1  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Fletiomare JA1 Westerkwartier JA1 16-0 Definitief
.. Deventer JA1 Amersfoort JA1 4-1 Definitief
.. SCHC JA2 Soest JA1 6-2 Definitief
.. Hilversum JA1 Zwolle JA1 1-1 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Soest JA1 Deventer JA1 3-1 Definitief
.. Amersfoort JA1 Fletiomare JA1 2-3 Definitief
.. Westerkwartier JA1 Hilversum JA1 0-7 Definitief
.. Zwolle JA1 SCHC JA2 1-1 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Fletiomare JA1 Soest JA1 3-4 Definitief
.. Deventer JA1 Zwolle JA1 2-0 Definitief
.. Amersfoort JA1 Westerkwartier JA1 13-1 Definitief
.. SCHC JA2 Hilversum JA1 2-0 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Hilversum JA1 Deventer JA1 3-2 Definitief
.. Zwolle JA1 Fletiomare JA1 2-2 Definitief
.. Westerkwartier JA1 SCHC JA2 0-11 Definitief
.. Soest JA1 Amersfoort JA1 2-1 Definitief
ZATERDAG 7 MAART 2020
.. Amersfoort JA1 Zwolle JA1 1-2 Definitief
.. Soest JA1 Westerkwartier JA1 12-1 Definitief
.. Deventer JA1 SCHC JA2 2-1 Definitief
.. Fletiomare JA1 Hilversum JA1 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Amersfoort JA1 Soest JA1 Sportpark 'Birkhoven'
  Deventer JA1 Hilversum JA1 Sportpark 'De Achterhoek'
  Fletiomare JA1 Zwolle JA1 15:50 Fletiomare Novum
  SCHC JA2 Westerkwartier JA1 Sportpark Kees Boekelaan
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Hilversum JA1 Fletiomare JA1 Sportpark Loosdrecht
  SCHC JA2 Deventer JA1 Sportpark Kees Boekelaan
  Westerkwartier JA1 Soest JA1 Sportp. Starkenborghkanaal
  Zwolle JA1 Amersfoort JA1 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 30 MEI 2020
  Amersfoort JA1 Hilversum JA1 Sportpark 'Birkhoven'
  Fletiomare JA1 SCHC JA2 14:00 Fletiomare Novum
  Soest JA1 Zwolle JA1 Sportpark Bosstraat
  Westerkwartier JA1 Deventer JA1 Sportp. Starkenborghkanaal
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Deventer JA1 Fletiomare JA1 Sportpark 'De Achterhoek'
  Hilversum JA1 Soest JA1 Sportpark Loosdrecht
  SCHC JA2 Amersfoort JA1 Sportpark Kees Boekelaan
  Zwolle JA1 Westerkwartier JA1 Sportpark Het Hoge Laar

Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda