Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens B1 Margriet Blijham Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Margriet Blijham Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Kaj Staal Veld 2 - CD
20:00 - 21:00 Jongens A1 Margriet Blijham Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Trimhockey Kaj Staal Veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:00 Keeper MD3 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Frans de Haas
17:00 - 17:30 Keeper MD1 Trainingsgroep Veld 2 - A Trainer: Frans
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Merijn Falk Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jur Blijham Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
19:00 - 19:30 Keeper JA1 Trainingsgroep Veld 2 - A Trainer: Frans
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sander Venema Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
19:30 - 20:00 Keeper JB1 Trainingsgroep Veld 2 - A Trainer: Frans
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Irene Lenstra
Rosemarie Staal
Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens F1 Jur Blijham Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Eva Buning Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Liset Draaisma Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A1 Joyce Hijmans Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Mix D1 Irene Lenstra
Rosemarie Staal
Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Eva Buning
Jur Blijham
Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Tom Ritsema Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Veteranen A Veld 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:00 Keeper MD2 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Frans
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Eline Lenstra Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Sander Venema Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Krachttraining A/B jeugd Trainingsgroep Veld 1 - AB Trainer: Jelle
20:00 - 21:00 Jongens A1 Sander Venema Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Jongens B1 Jelle Buning Veld 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Meerle Lenstra
Robin Hamming
Veld 2 - D
17:00 - 18:00 Funkey Meike Draaisma
Mirre van Vliet
Oef
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Michiel Pellenbarg Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Jongens F1 Joris de Witte
Sophie Crijns
Veld 2 - A Team wordt na herfst J6E2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Menthe Harssema Veld 2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Geert Huberts Veld 1 - A Assistent: Oskar
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Michiel Kerkhof
Eline Lenstra
Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 MixF1 Lotte Ros
Rosalia Moraga Gonzalez
Veld 1 - B
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Nina Ros
Lotte Ros
Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Eline Lenstra
Robin Hamming
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Liset Draaisma
Norah Strating
Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Mix D1 Joyce Hijmans Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Joyce Hijmans Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Margriet Blijham Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Reeuwert Blink Veld 2 - AB
20:00 - 20:30 Keeper MA1 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Reeuwert
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey Zondag Emma Hultink
Eva Buning
Margriet Blijham
Veld 1 - AB
Agenda