Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens B1 Jelle Buning Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Kaj Staal Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Krachttraining A/B jeugd Trainingsgroep Veld 2 Door Jelle Buning
19:00 - 20:00 Jongens C1 Martijn Eshuis
Sander Venema
Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Kaj Staal Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Jongens A1 Martijn Eshuis
Sander Venema
Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Trimhockey Kaj Staal Veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:00 Keeper JA1 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Frans
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Eelco Mol Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
20:00 - 20:30 Keeper JB1 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Frans
20:00 - 20:30 Keeper MA1 Trainingsgroep Veld 1 - D Trainer: Reeuwert
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Meerle Lenstra
Robin Hamming
Veld 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Irene Lenstra
Rosemarie Staal
Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jur Blijham
Michiel Kerkhof
Robert Elstrodt
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Liset Draaisma
Norah Strating
Veld 1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Joyce Hijmans Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Jurre Meijles
Michiel Kerkhof
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Mixed 6E1 Lotte Ros
Rosalia Moraga Gonzalez
Veld 2 - A
19:00 - 20:00 Jongens B1 Martijn Eshuis
Sander Venema
Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens C1 Goos Peters
Merijn Falk
Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Eva Buning
Michiel Kerkhof
Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Martijn Eshuis Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Veteranen A Veld 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:00 Keeper JC1 Trainingsgroep Veld 1 - A Trainer: Frans
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Sander Venema Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Emiel Vis Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Reeuwert Blink Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Eline Lenstra
Robin Hamming
Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Jongens A1 Emiel Vis Veld 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:45 Funkey Lotte Ros
Rosalia Moraga Gonzalez
Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens F1 Michiel Pellenbarg Veld 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Eline Lenstra Veld 2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Eva Buning Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Omid Givi Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Mixed 6E1 Joris de Witte
Menthe Harssema
Veld 1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Frans Cairo Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A1 Joyce Hijmans Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Laurenz Boer Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Michiel Kerkhof
Eline Lenstra
Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D4 Omid Givi
Reeuwert Blink
Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes C1 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
Agenda