Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes 8D1 Liset Draaisma Veld 2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Jurre Meijles Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Trainingsgroep E Eline Lenstra Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Sander Venema Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B1 Margriet Blijham Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Kaj Staal Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Eline Lenstra Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A2 Margriet Blijham Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames 1 Sander Venema Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Trimhockey Kaj Staal Veld 2
20:30 - 21:30 Jongens A1 Margriet Blijham Veld 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 17:30 Keeper MD1 Trainingsgroep Veld 1 - CD Trainer: Frans
17:00 - 18:00 Jongens D1 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
18:30 - 19:00 Keeper MB2 Trainingsgroep Veld 1 - CD Trainer: Frans
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
20:00 - 21:00 Jongens B1 Reeuwert Blink Veld 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens F1 Menthe Harssema Veld 2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Eline Lenstra Veld 2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Meike Draaisma
Mirre van Vliet
Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Justine Venema Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Jolijn Schilstra
Myrthe de Klerk
Veld 2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Carlijn Berg
Irene Lenstra
Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Eline Lenstra
Robert Elstrodt
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Menthe Harssema Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Joyce Hijmans Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes D2 Irene Lenstra Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Eline Lenstra Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Sander Venema Veld 1
20:00 - 21:00 Dames 1 Willemien ten Kate Veld 2 - AB
20:00 - 21:00 Veteranen Veld 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes 8D1 Merijn Falk
Stan Falk
Veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Jurre Meijles
Liset Draaisma
Veld 1
19:00 - 20:00 Krachttraining A/B jeugd Trainingsgroep Veld 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Lenthe Fennema
Sophie Hoiting
Veld 1 - A
17:00 - 18:00 Funkey Anna Schirm
Julia Lieuwes
Oef
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Jolijn Schilstra
Myrthe de Klerk
Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 Jongens F1 Nijs van Zoest Veld 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Carlijn Berg
Hanne Mol
Veld 2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes F2 Menthe Harssema Veld 2 - B
17:00 - 18:00 Trainingsgroep E Justine Venema
Sophie Crijns
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Michiel Pellenbarg Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Meike Draaisma
Mirre van Vliet
Veld 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Geert Huberts Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Joyce Hijmans Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 Jongens B1 Margriet Blijham Veld 1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Reeuwert Blink Veld 2
20:00 - 21:00 Jongens A1 Margriet Blijham Veld 1
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Reeuwert Blink Veld 2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Trimhockey zondag Liset Draaisma
Margriet Blijham
Veld 1
Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda